Škola nanečisto s Krtečkem a jeho kamaráry

Ve čtvrtek 4. října začínáme naše již tradiční pravidelná čtvrteční setkávání s předškoláky z vysokomýtských mateřských škol. Budeme se potkávat nad různými zábavnými úkoly s Krtečkem a jeho kamarády. Pro předškoláky je  připraveno pět tematických odpolední: 4.října -  Krteček a pohádka, 6.prosince -  Krteček a angličtina,14.února -  Krteček a tělocvik, 28.března -  Krteček předškolákem, 16.května - Krteček a pastelka. Děti si hravou formou  vyzkouší ,, jak na to“ ve škole, poznají školní prostředí i odlišný způsob práce, poznají učitele a vychovatele, ale především se zbaví obav z něčeho nového a neznámého.

,,Škola nanečisto“ probíhá vždy ve čtvrtek od 15.30 do 16.45 hodin v uvedené termíny  v budově I.stupně ZŠ  Jiráskova (u Penny Marketu). Při prvním setkání (4.10.) děti  obdrží docházkový sešit s omalovánkou na  hodnocení jejich práce. Na závěr každého setkání je pro děti připravená krátká pohádka o Krtečkovi. V květnu předškoláčci, kteří absolvovali naši školu na nečisto, dostanou ,, Krtečkovo vysvědčeni“  s odměnou za jejich práci a poznají jaké to je, být školákem.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a obraťte se na nás.

Těšíme se na další společná setkání!

učitelé 1. stupně ZŠ