Předvánoční setkání s MŠ

Po čertování nás čeká ještě tradiční návštěva předškoláků vysokomýtských mateřských škol. 12. a 13. prosince strávíme společné předvánoční dopoledne. Žáci pátých tříd se ujmou svých malých kamarádů předškoláku a provedou je prostorami školy. Každá skupinka páťáků s předškoláky navštíví alespoň jednu třídu, kde budou chvíli součástí výuky, vyrobí si drobný dáreček a budou pokračovat do družin, kde si zasoutěží. Navštíví samozřejmě i tělocvičnu, kde si trošku zadování a svůj výlet školou zakončí ve školní jídelně. Tam si na závěr všichni společně zazpíváme vánoční písně a koledy. Na závěr čeká na předškoláky drobný dárek a malý pamlsek.
Doufáme, že touto akcí dětem, ale i dospělým zpříjemníme předvánoční čas a čekání na Ježíška.