Předškoláci

Předvánoční setkání s předškoláky z vysokomýtských mateřských škol probíhalo ve dnech12. a 13. prosince. Žáci pátých tříd se ujali role hostitelů malých kamarádů a provedli je prostorami školy. Dvojice páťáků měly na starost vždy 4 předškoláky. Každá tato skupinka navštívila alespoň jednu třídu, kde byly děti chvíli přítomny při výuce, vyrobily si drobný dáreček a následně pokračovaly do družin, kde soutěžily, zkoušely rychlost i postřeh. Žádná skupinka při svém putování školou nevynechala ani tělocvičnu a na závěr jsme se všichni sešli ve školní jídelně. Společně spolu se žáky 3. A jsme si zazpívali koledy, nadělili malým předškoláků drobný dáreček ve vánoční taštičce a s přáním krásných vánočních svátků jsme se rozloučili.
Prožili jsme příjemné dopoledne v  předvánočním čase a snad i trochu ukrátili to dlouhé čekání na Ježíška. (více viz fotogalerie)