Krteček a tělocvik

Opět se k nám do školy přišli podívat budoucí prvňáčci, tentokrát jsme je přivítali námětem Krteček a tělocvik. Třetí setkání předškoláků prověřilo jejich tělesné zdatnosti, jak napovídal již název.

Žáčky jsme rozdělili do tří skupinek, 2 stanoviště byly v tělocvičně a děti si vyzkoušely, co všechno jim tělocvična nabízí - houpání na kruzích, přecházení laviček na vyvýšeném místě, přeskok přes bednu, skákání na trampolíně, překážkový běh a další pohybové dovednosti.

Třetí stanoviště bylo ve školní družině, kde si zahrály pohybové hry, zkusily si Pozdrav Slunci s básničkou, hledaly kartičky se zvířátky, zacvičily si s obručemi a molitanovými kostkami.

Předškoláci měli možnost zjistit, že škola není jen o učení ve třídách, ale že si tam mohou užít i mnoho zábavy v pohybu a už se určitě těší na další setkání, tentokrát již předzápisové na téma Krteček předškolák.