LVVZ - I. stupeň

V lednu proběhly dva turnusy příměstského lyžařského kurzu v Čenkovicích. Natěšení žáci se každé ráno scházeli u autobusu a odjeli na sjezdovky do Čenkovic. Tam byli rozděleni do skupinek podle úrovně schopností, aby se mohli lépe učit novým věcem. Po obědě následovaly zimní radovánky na sněhu. Odpoledne si příjemní, ochotní a usměvaví lektoři zase vzali děti na svah. Na konci každého dne si mohli žáci nechat lyže v úschovně, což jim ulehčilo práci při cestování. Týdenní kurz byl zakončen karnevalem na svahu, někteří dostali v rámci lyžování i pololetní vysvědčení. Jako bonus zažili dobrodružnou cestu domů, kdy sledovali vyprošťování kamionu i autobusu ze sněhových závějí. Počasí nám přálo, zažili jsme sluníčko, mlhu, sněžení, velký vítr, ale lyžaři i snowboardisti si kurz velmi užili a všichni se těšíme na příští rok.