Vybíjená

Ve čtvrtek 11.4. se družstvo chlapců a děvčat naší ZŠ zúčastnilo okrskového kola turnaje ve vybíjené. Našimi soupeři byli žáci ze Základní školy Vysoké Mýto Javornického  a obou choceňských škol.

Naši chlapci porazili nejprve soupeře ze ZŠ Sv. Čecha , v dalším utkání si poradili i s týmem ZŠ Javornického. V přímém souboji o postup do okresního kola nenavázali na předchozí dobré výkony a podlehli chlapcům ze ZŠ Choceňského, což znamenalo konečné druhé místo.

Také děvčata začala turnaj vítězstvím, když si celkem bez problémů poradila s týmem ze ZŠ Choceňského. Další dva zápasy ovšem naše žákyně prohrály. O konečném pořadí rozhodl až rozdíl vybitých hráčů v celém turnaji, a tak se i naše děvčata skončila na druhém místě.

Za celkové vystoupení, předvedenou hru i konečné umístění  zaslouží všichni žáci pochvalu.