II. stupeň Jiráskova 317, Vysoké Mýto
Budovy II. stupně se nachází v centru města v dosahu autobusové i vlakové dopravy. Areál tvoří dvě budovy, školní hřiště, zahrada a jídelna. Jsou zde umístěny kmenové učebny 6. a 9. ročníků, odborné pracovny pro výuku informačních technologií, fyziky, chemie, pracovních činností(dílen), výtvarné výchovy a hudební výchovy, jazyková pracovna a školní cvičná kuchyňka. Školní družina zde má prostory pro ranní scházení a odpolední činnosti.

I. stupeň Pod Kaštany 720, Vysoké Mýto
I. stupeň je sice umístěn na okraji města (u Penny Marketu), ale v uzavřeném areálu. Školní areál tvoří dvě budovy, jídelna, tělocvična, venkovní sportoviště a školní zahrada. Součástí obou budov jsou kmenové učebny, školní družiny s ranním i odpoledním provozem a odborné pracovny pro výuku informačních technologií, výtvarné výchovy a hudební výchovy.

VÍCE +

VÍCE +

V úterý 12. 6. 2018 se uskutečnil nominační cyklistický závod "Hledá se vítěz"

Ve čtvrtek 3. května jsme se vydali s 8.B na Vraclav a cestou jsme uklízeli odpadky.

Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáků 14.6.2018 v 15.30 hod - budova I. stupně.

Připravujeme

29.6. VYSVĚDČENÍ Pokud jste na dovolené, nezoufejte, o vysvědčení nepřijdete.Bude uloženo v kanceláři školy na II. stupni.Všem žákům školy přeji krásné prázdniny a zaměstnancům zaslouženou dovolenou. Budu se s vámi těšit na viděnou v novém školním roce. M. Pátková 28.6. předáme nejlepším sportovcům trička, poděkujeme nejlepším studentům z devátých tříd a pobavíme se na společném programu.