II. stupeň Jiráskova 317, Vysoké Mýto
Budovy II. stupně se nachází v centru města v dosahu autobusové i vlakové dopravy. Areál tvoří dvě budovy, školní hřiště, zahrada a jídelna. Jsou zde umístěny kmenové učebny 6. a 9. ročníků, odborné pracovny pro výuku informačních technologií, fyziky, chemie, pracovních činností(dílen), výtvarné výchovy a hudební výchovy, jazyková pracovna a školní cvičná kuchyňka. Školní družina zde má prostory pro ranní scházení a odpolední činnosti.

I. stupeň Pod Kaštany 720, Vysoké Mýto
I. stupeň je sice umístěn na okraji města (u Penny Marketu), ale v uzavřeném areálu. Školní areál tvoří dvě budovy, jídelna, tělocvična, venkovní sportoviště a školní zahrada. Součástí obou budov jsou kmenové učebny, školní družiny s ranním i odpoledním provozem a odborné pracovny pro výuku informačních technologií, výtvarné výchovy a hudební výchovy.

VÍCE +

VÍCE +

Druhé setkání s předškoláky - Krteček a angličtina

Byli tu, ale nikoho nám neodnesli!

Mistrovství světa ve florbale - byli jsme u toho!

Připravujeme

21.12. je pro všechny děti z prvního i druhého stupně připraven vánoční koncert pana Radima Zenkla. Více o tomto hudebníkovi na:http://www.zenkl.com/biography.htm 19.12. se koná tradiční sportovní turnaj. Účastní se 6. a 7. třídy. 14.12. v 15.00 hod. se uskuteční předvánoční setkání s rodiči - v pracovně HV na 2.stupni. Kulturní program a drobné občerstvení zajištěno. Zveme všechny, kdo si chtějí v předvánočním shonu trochu vydechnout a vánočně se naladit.