II. stupeň Jiráskova 317, Vysoké Mýto
Budovy II. stupně se nachází v centru města v dosahu autobusové i vlakové dopravy. Areál tvoří dvě budovy, školní hřiště, zahrada a jídelna. Jsou zde umístěny kmenové učebny 6. a 9. ročníků, odborné pracovny pro výuku informačních technologií, fyziky, chemie, pracovních činností(dílen), výtvarné výchovy a hudební výchovy, jazyková pracovna a školní cvičná kuchyňka. Školní družina zde má prostory pro ranní scházení a odpolední činnosti.

I. stupeň Pod Kaštany 720, Vysoké Mýto
I. stupeň je sice umístěn na okraji města (u Penny Marketu), ale v uzavřeném areálu. Školní areál tvoří dvě budovy, jídelna, tělocvična, venkovní sportoviště a školní zahrada. Součástí obou budov jsou kmenové učebny, školní družiny s ranním i odpoledním provozem a odborné pracovny pro výuku informačních technologií, výtvarné výchovy a hudební výchovy.

VÍCE +

VÍCE +

I. stupeň na lyžích - dva turnusy týdenního příměstského lyžařského kurzu

Třetí letošní společné odpoledne s předškoláky.

Beseda s npor. Milanem Vincencem - velitelem HZS Vysoké Mýto

Připravujeme

28.2.se seznámíme s Íránem v rámci pořadu:"Írán - zahalená krása". Místo konání: Šemberovo divadlo. Určeno žákům druhého stupně. "Na vlnách přátelství" je název koncertu určeného pro žáky prvního i druhého stupně. Hudební kapela HighVibes jej pořádá ve spolupráci s Linkou bezpečí a aplikací Nenech to být. Uskuteční se 19.3.2019 http://highvibes.cz/#na_vlnach_pratelstvi Pokyny pro platbu zájezdu do Velké Británie Termín zájezdu: 20.5. – 26.5. 2018 Cena zájezdu: 8690,- Kč Záloha: 3000,- Kč (splatnost do 30.10.2018) Doplatek: 5690,- Kč (splatnost do 10.4.2019) Číslo účtu: 2800643740/2010 (Fio banka) Variabilní symbol: 4462019 !!! Do zprávy pro příjemce napište prosím jméno účastníka, za kterého platíte, děkujeme !!!