II. stupeň Jiráskova 317, Vysoké Mýto
Budovy II. stupně se nachází v centru města v dosahu autobusové i vlakové dopravy. Areál tvoří dvě budovy, školní hřiště, zahrada a jídelna. Jsou zde umístěny kmenové učebny 6. a 9. ročníků, odborné pracovny pro výuku informačních technologií, fyziky, chemie, pracovních činností(dílen), výtvarné výchovy a hudební výchovy, jazyková pracovna a školní cvičná kuchyňka. Školní družina zde má prostory pro ranní scházení a odpolední činnosti.

I. stupeň Pod Kaštany 720, Vysoké Mýto
I. stupeň je sice umístěn na okraji města (u Penny Marketu), ale v uzavřeném areálu. Školní areál tvoří dvě budovy, jídelna, tělocvična, venkovní sportoviště a školní zahrada. Součástí obou budov jsou kmenové učebny, školní družiny s ranním i odpoledním provozem a odborné pracovny pro výuku informačních technologií, výtvarné výchovy a hudební výchovy.

VÍCE +

VÍCE +

Předposlední letošní setkání s Krtečkem: Krtek předškolák - čtvrtek 8. března v 15.30 - 16.45 hod.

Plavecké závody škol " O pohár starosty Vysokého Mýta" v pátek 2. března 2018 od 9.00 hod.

Ve čtvrtek 8.2. se 4 družstva našich plavců zúčastnila okresní školní ligy v plavání.
První místo obsadili sedmáci a deváťáci, osmáci byli druzí, šesťáci skončili na třetím místě.
Blahopřejeme k vynikajícím časům a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
V loňském roce jsme vyhráli putovní pohár - viz obrázek.

Připravujeme

8.třídy navštíví v únoru v rámci exkurze do Prahy Dům světla.Tento dům funguje jako pomoc HIV pozitivním. Naše škola se každoročně účastní sbírkové akce "Červená stužka", která se snaží také trochu finančně pomoci.22.2. navštíví druhý stupeň vzdělávací program společnosti Svět kolem nás.Letošní díl má název "Kuba - dvě tváře svobody".1.3.nás čeká další díl výchovných koncertů v podání Milana Parnahaje a Josefa Šlika: "Rock jaksi na okraji" -uslyšíme blues,reggae,pop a hip hop Více zde: https://varaci.webnode.cz/prehled-poradu/