ŠKOLA NANEČISTO

Pro předškoláky je připraveno pět tematických odpolední: 13.října -  Krteček a pohádka, 1.prosince -  Krteček a pastelka,19.ledna -  Krteček a tělocvik, 16.března -  Krteček předškolákem, 18.května - Krteček a počítání. Děti si hravou formou  vyzkouší ,, jak na to“ ve škole, poznají školní prostředí i odlišný způsob práce, poznají učitele a vychovatele, ale především se zbaví obav z něčeho nového a neznámého.

,,Škola nanečisto“ probíhá vždy ve čtvrtek od 15.30 do 16.30 hodin v uvedené termíny  na nové budově I.stupně ZŠ  Jiráskova (u Penny Marketu). Rodiče jsou také vítáni.

Na první hodině 13.10.2016 rodiče dostali k vyplnění nezávazné zápisní lístky a děti  docházkový sešit s omalovánkou na  hodnocení jejich práce. Na závěr každého setkání je pro děti připravená na interaktivní tabuli krátká pohádka o Krtečkovi. V květnu předškoláčci, kteří absolvovali školu na nečisto, dostanou ,, Krtečkovo vysvědčeni“  s odměnou za jejich práci a poznají jaké to je, být školákem.